Французькі натяжнi стелi  Ltd. Львів

Партнерство

Наша робота заснована на принципах якості, на високих стандартах і, при цьому, - гнучкості і універсальності. Ми завжди відкриті для нових ідей, пропозицій і співпраці з вами. Пропонуйте, якщо є ідеї, або ознайомтесь з тим, що можемо запропонувати вам ми.

Нашi Партнери

Наша робота заснована на принципах якості і високих стандартах. Відповідно, серед наших постачальників і партнерів - провідні компанії з комплектації натяжних стель в Україні:

Labell - натяжні стелі ПВХ (м. Харків);
Clipso Union - тканинні натяжні стелі (м. Київ);
Южный город - оптоволоконні системи (м. Одеса);
Led City - світлодіодна техніка (м. Київ).

Як стати Дилером

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятись натяжними стелями і зробити цю діяльність не просто додатковим заробітком, а вивести її на рівень власного бізнесу - ласкаво просимо до нашої команди. З нами вам це буде зробити значно легше і швидше. Зателефонуйте, або напишіть нам - і ви отримаєте всю необхідну інформацію і підтримку на початку діяльності.

Дизайнерам

Сучасний дизайн житлового чи то офісного приміщення важко уявити без натяжних стель. Всі професійні творці інтер’єрів використовують в своїх проектах прогресивні технології. Якщо ваш фах - розробка інтер’єрних рішень, пропонуємо вам тривалу і плідну співпрацю.

Посередникам

Для власників магазинів будівельного спрямування, прорабів і відокремлених бригад з виконання ремонтно-монтажних робіт є спеціальні пропозиції, які дозволять вашим замовникам зі знижкою придбати натяжні стелі високого гатунку. Наша компанія відкрита для ідей, пропозицій і співпраці. Телефонуйте, ми обов’язково знайдемо спільну мову.

Навчання

Всі, хто так чи інакше співпрацює з нами повинні володіти відповідною інформацією в загальнобудівельних питаннях і в області натяжних стель. Для того, щоб забезпечити наших клієнтів високим рівнем обслуговування, ми пропонуємо різні програми навчання, відповідно до формату співпраці.

Наша робота - це професіоналізм в дії.